Novinky

Pachova Logo mSte fanúšikovia bicyklov, športu, prírody alebo sa jednoducho len radi hýbete? Chceli by ste spoznať kraj horného Liptova obkolesený Západnými a Nízkymi Tatrami, ktorý chráni majestátny Kriváň? V tom prípade máme niečo pre Vás. Občianske združenia V poHybe a Cykloparobok Východná, podporované obcou Hybe, spolu s ďalšími partnermi Vás pozývajú na športové a zároveň spoločenské podujatie Pachova cyklovačka, ktoré je zároveň prvým kolom liptovského pohára MTB série Liptova pod názvom Cvyklopohár.

KnihyKultúrno školská komisia pri Obecnom úrade v Hybiach Vás srdečne pozýva
dňa 20. mája 2019 (pondelok) o 18:00 hod. do Obecnej knižnice na ďalší tematický podvečer pod názvom: „Máj, lásky čas“. Pôjde o prezentáciu knihy - „Martin s krásnymi modrými očami“ od autorky Emy Straňákovej. Stretnutie sa uskutoční s autorkou knihy. Pre záujemcov bude možnosť si uvedenú knihu zakúpiť.

Srdečne Vás na stretnutie pozývame.

Kultúrno školská komisia

Hrnčiarsky kurz

DOM DOBROSLAVA CHROBÁKA V HYBIACH

HRNČIARSKY KURZ

Záujemcovia o hrnčiarsky kurz nech sa prihlásia u Dany Krajčovičovej na obecnom úrade do konca mája 2019.

Kontakt: 0918 435278 , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

!!! POZOR ZMENA !!!

Kultúrno školská komisia pri Obecnom úrade v Hybiach Vás srdečne pozýva dňa 1. marca 2019 o 17:00 hod. na ďalši tematický podvečer pod názvom: "Je jaskyniarstvo hobby pre 21. storočie ?". Stretnutie sa uskutočni (vzhľadom na prebiehajúce stavebné úpravy na Obecnom úrade) vo vestibule kultúrneho domu v Hybiach. Prednášateľom bude Ing. Peter Holúbek, renomovaný speleológ, autor nespočetného množstva štúdii a článkov o jaskyniach.

Srdečne Vás na stretnutie pozývame.

Kultúrno školská komisia

PRIESKUM ZÁUJMU O KURZ ŠITIA

Kurz sa uskutoční v marci 2019 na obecnom úrade v Hybiach (presný termín záujemcom oznámime). Kurz vedie Soňa Korábeková (tel.kontakt 0910 257 642).

Poplatok za kurz:

  • dospelí - 20€
  • mládež do 18 rokov - 10€

Prihlasujte sa do konca februára 2019 u Dany Krajčovičovej (0918 435 278) na Obecnom úrade v Hybiach.

Nadej na dne slzyMilovnikov veršov a krásneho slova srdečne pozývame 25. januára 2019  (piatok) o 17:00 hod. do Obecnej knižnice, kde predstaví svoju novú básnickú zbierku: „Nádej na dne slzy" poetka Janka Bernáthová-Lehotská.

Kultúrno - školská komisía pri OZ Hybe

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Viac informácií Rozumiem