Vážení občania,

v súvislosti so spracovaním strategického plánovacieho dokumentu pre 25 obcí Horného Liptova s názvom Spoločný program rozvoja Horného Liptova do roku 2022, ktorého súčasťou je aj obec Hybe, Vám predkladáme na verejné pripomienkovanie tú časť dokumentu, ktorá sa týka našej obce.

Dôvodom spracovania Spoločného program rozvoja Horného Liptova do roku 2022 je čo najefektívnejšie využitie dostupných finančných, ľudských a inštitucionálnych zdrojov pre zvýšenie kvality života obyvateľov regiónu a jeho atraktívnosti pre návštevníkov. Povinnosť spracovania takéhoto dokumentu ukladá zákon o podpore regionálneho rozvoja.

Od procesu verejného pripomienkovania očakávame hlavne doplnenie konkrétnych aktivít/zámerov subjektov, ktoré na území obce pôsobia. Je dôležité, aby každá doplnená aktivita/zámer obsahovala:

  • konkrétneho realizátora,
  • definovaný finančný náklad a
  • roky realizácie.

Na doplnenie aktivít môžete použiť priložený formulár. Vaše doplnenia očakávame do 4.12.2015 emailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo osobne na Obecný úrad v Hybiach

Spoločný program rozvoja horného Liptova do roku 2022 bude aj po schválení otvoreným dokumentom a v prípade, že sa v priebehu realizácie programu vyskytnú nové zámery a aktivity, bude možné ich v rámci aktualizácie doplniť.

Ďakujeme za spoluprácu

pracovná skupina pre PHSR obce Hybe

Dokumenty :

 

Tento web používá k poskytovaniu služieb cookies. Používáním tohto webu udeľujete súhlas s používaním cookies.